DMS Group - Apelem

 

Yüksek teknoloji diagnostik medikal sistemler üzerine uzmanlaşmış bir grup kuruluş olan DMS Group, dijital ve konvansiyonel radyoloji ekipmanlarının yanısıra kemik dansitometre sistemlerinin tasarım, geliştirme ve dünya çapında dağıtımıında lider bir kuruluştur. DMS ve Apelem olmak üzere iki farklı firmadan oluşmaktadır.

Grubun stratejisi en prestijli rakiplerini dahi bir kaç yıl içerisinde geride bırakan teknolojik yenilik üzerine odaklanmıştır. Araştırma geliştirmede başlıca yatırımları ile, kaliteli bir AR&GE ekibinin Fransız araştırma enstitüleri Atom Enerjisi Kurumu ve tıbbi görüntülemede uzman bir laboratuar olan LETI ile yakın işbirliği DMS Group'un dijital radyoloji ve osteoporoz teşhisinde son teknoloji ürünü çözümler sunmasına izin vermiştir.

Dünya çapındaki 130 işbirlikçisinin performans ve etkinliği, 1998 yılında Paris borsasında (Euronext) listelenmesi ile kanıtlandığı gibi gelişmiş bir firma olmasını sağlamıştır.

DMS Group ortak girişimleri, şubeleri ve ürünlerinin uluslararası boyuttaki kalitesine katılım gösteren 100'den fazla distribütörden oluşan pazarlama ve hizmet ağı sayesinde dünya çapında varlık göstermektedir. DMS Group'un cirosunun %80'i ihracattan oluşmaktadır. Tıbbi cihazların üretimdeki kalitesi DMS Group için en önemli konudur. Kalite kontrol departmanı üretim süreçlerinin takibini yakınen yapmakta ve Grubun uluslararası kalite standartlarında üretimi için teknisyenlerin gerekli eğitimini garanti etmektedir.

DMS Firması DMS Group'un kemik dansitometre ve mamografi bölümüdür ve ana firmasıdır. 2.000 metre kare üretim alanı ile güney Fransa'nın Maugio şehrinde kuruludur ve bölge ekonomisi için önde gelen firmalardandır. Konusunda uzman mühendisleri ile osteoporoz ve meme kanseri teşhis ve tedavi takibi için komple Radyolojik ekipmanlar sunmaktadır.

DMS Web sitesi için tıklayınız..

Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     DMS Hakkında     |     Yatırım     |     Insan Kaynakları     |     İletişim