Teknik Servis ve Eğitim Hizmetlerimiz

 

E-servis hizmetimiz ve teknik

servis hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi

için bizi arayın (0212) 210.10.05 veya

Servis Talep Formumuzu doldurun

biz size ulaşalım

Sistemlerimizi tüm hizmetlerimiz dahil 2 yıl tam garantimiz kapsamında, daha önceden keşfi yapılan yerine uzman mühendislerimiz ile kuruyoruz. Gerek Kemik Dansitometre sistemlerimize, gerekse Mammografi sistemlerimize kurulum sonrası uzman mühendislerimizin kontrolünde yapılacak bakım ve kalibrasyonların, doğru teşhis hizmeti konusunda siz kullanıcılarımız ve firmamızın ortak sorumluluğu olduğu düşüncesindeyiz.

E-ServisCihazınızda oluşabilecek muhtemel yazılım sorunlarını uzaktan bağlantı ile düzeltiyor, böylece hizmet ortamınızın sadece bir yazılım sorunu yüzünden durmasına ve bu işlemler için yerinde teknik servis hizmetleri nedeniyle gereksiz maliyetlere katlanmak zorunda kalmanıza engel oluyoruz. Bu hizmetimiz ayrıca en hızlı ve doğru arıza tespit imkanını verdiğinden, cihaza yapılması gereken müdahaleyi de en hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirerek hizmetinizin en kısa sürede eski ortamına kavuşmasını sağlıyoruz.

Teknik ekibimiz, anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarının hizmetlerinde devamlılığın önemi ve toplam kalitede hizmetin sağlayacağı katkının bilinci ile organize olmuştur. Ayrıca ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2003 standartlarını bu hizmet anlayışı ile birleştirerek cihazlarınıza odaklı sistem durum ölçümlemeleri çerçevesinde takip ile destek hizmetleri sağlmaktadır. Bu kayıtlar sayesinde tüm hizmet verdiğimiz cihazların durumunun farkındalığı ile risk hesaplaması yapıyor ve cihazınızın güncel durumuna uygun optimum hizmet teklifi sunuyoruz. Böylelikle sizleri gereksiz maliyetlere katlanmak durumunda bırakmıyoruz.

"Siz hastalarınızla ilgilenin, biz cihazınıza bakarız."

Garanti Sonrası Hizmetlerimiz

Periyodik Bakım Hizmeti

4 ayda bir periodik bakımlarımız kapsamında aşağıdaki işlemler yapılmaktadır:

Kalibrasyon kontrolü
Elektronik ve mekanik parçaların kontrolü
Tüm sistem soğutucuların temizlenmesi ve devir kontrolü
Genel sistem temizliği (yazılım ve donanıım)
Yazılım güncelleme (gerektiğinde)
Kullanım ortamı koşullarının kontrolü (oda ısısı, elektrik, vs.)
Operatör uygulama verimliliğinin denetlenmesi

Yerinde Teknik Hizmet

Cihazınızda oluşabilecek muhtemel arızalara Türkiye'nin her yerine 24 saat içerisinde teknik müdehalede bulunuyor ve arıza tespiti sonucu herhangi bir yedek parça değişimi gerekli değilse onarım işlemini derhal gerçekleştiriyoruz. Yerinde teknik hizmetlerimiz sırasında arızalı parça söz konusu ise öncelikle tamirine odaklanıyoruz.

Yedek Parça Desteği

Distribütörlüğünü üstlendiğimiz sistemlerin donanımsal arıza oranları yok denecek kadar azdır. Bu düşük oranlara rağmen, yedek parça veritabanımıza göre belirlenen kritik yedek parçaları kendi stoğumuzda sürekli bulunduruyoruz. Nadiren de olsa ihtiyaç duyulacak diğer yedek parçaları ise en geç 5 iş günü çerisinde ithal ediyor ve genel sistem kontrolü ile montajını yapıyoruz.

7/24 Online Operatör Desteği

Yazılım yönetimi ile ilgili konularda operatörlerin ihtiyacı olabilecek bilgileri online olarak sağlıyor ve eğitimde yeterince anlaşılmamış veya kullanılmadığından unutulmuş olan bilgilerden kaynaklı hizmet eksikliği oluşmasına izin vermiyoruz. Kullanıcılarımız ile sistemlerimizin hizmet ettiği tıbbi konularda bilgi alışverişinde olmayı firmamız ve kullanıcılarımızın bilgi birikimi için katkı olarak görüyoruz.

Yerinde Operatör Eğitimi

Cihazınızın doğru teknik yeterlilikte çalışması ne kadar önemli bir gereklilikse, operatörünüzün yeterliliği de bizler için aynı önemi taşımaktadır. Genel bir eğitim hizmeti ile, niteliklerini bize danışabileceğiniz ve sizin uygun gördüğünüz çalışanınıza sistemlerimiz ile ilgili tüm bilgileri sağlayarak profesyonel teşhis ortamını sizler için oluşturuyor ve aynı kalitede devamlılığı için sürekli takip ediyoruz. Operatörünüzün ilk eğitimden sonra cihazı verimli kullandığını uzman mühendislerimize göstermesi durumunda operatör sertifikası ile eğitimlerini belgelendiriyoruz.

Demontaj - Montaj Hizmeti

Cihazınızın kurulu olduğu odanın değişmesi veya farklı bir merkeze kurulması için gereken desteği, cihaz bakım hizmeti dahil olarak sağlıyoruz. Böylelikle cihazınızın kurulduğu yeni yerinde ilk günkü performansı ile hizmet vermesini garanti ediyoruz.

Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     DMS Hakkında     |     Yatırım     |     Insan Kaynakları     |     İletişim