Bizimle çalışmak istermisiniz?

 

Türkiye ve bölgemizde tıbbi görüntüleme sistemleri sektöründe konumumuzu, geleceğe güçlü bir biçimde taşıyacak en önemli varlığımız hedeflerimize uygun nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ile sürdürebileceğimize inanıyoruz.

Bu inançla, öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalara ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere odaklanıyoruz. İşe alımdan başlayarak, bütün çalışanlarımıza bu anlayışı yansıtıyoruz.

Çalışanlarımızda; kendini adamışlık, kaliteye odaklılık, müşteri memnuniyetine önem vermek, liderlik, şeffaflık, alçak gönüllülük, verimlilik ve güvenilirlik gibi özellikleri her zaman ön planda tutuyoruz. Hızla büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza katılanların kurum kültürüne sahip olabilmeleri amacıyla kapsamlı programlar uyguluyoruz.

Değişimi destekleyen, esnek, duyarlı ve değerlerle yönetilen bir şirket olarak; çalışanlarımızın kendilerini güvende hissetmeleri için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımları her alanda yapıyor, çalışanlarımızın bilgi ve deneyimlerine güvenerek ve geliştirerek, geleceğe umutla bakıyoruz.

Sizde ekibimize katılmak isterseniz lütfen başvuru formu doldurunuz.

 

 

Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     DMS Hakkında     |     Yatırım     |     Insan Kaynakları     |     İletişim