Dijital Röntgen

Bacarra dRF 43 Camargue DR

Camargue DR en yüksek kalite standartları ve en iyi radyografik performansı garanti etmek üzere tasarlanmış ful dijital bir çözümdür

Camargue DR Dijital Radyolojinin tüm avantajlarını sağlamak, mükemmel imaj kalitesine anında erişim ve optimum düşük dozu elde etmek için son teknoloji ürünü dijital flat panel dedektörlerin farklı kombinasyonları ile donatılmıştır.

Dijital Flat Panel Dedektör teknolojisinin en iyisi
Camargue DR ile birleşti :

Pixium 3543 EZ portable dedektör herhangi bir değişiklik gerektirmeden herhangi bir konvansiyonel odaya benzersiz şekilde entegre olur. Dijital Radyolojinin tüm avantajlarını (kaset değişimi yok, mükemmel imajlara anında erişim, optimum doz) hem Camargue DR'a hem de mevcut diğer konvansiyonel cihazlara sağlayabilmektedir (kemik, göğüs/ uzaktan kumandalı masalar, vs.)

Pixium RAD flat-panel dedektörler her bütçeye uygun çözümler sağlayabilmek için 2 farklı teknolojide (CsI ve Gadox) ve iki formatta (41 x 43 or 43 x 43) bulunmaktadır.

Her iki Pixium dedektörde gerçek zamanlı ve düşük radyasyonlu anında teşhis için yüksek kalitede imaj edinimini sağlamaktadır.

Maksimum esneklik :

Kolay hasta pozisyonlaması için dört yönlü masa.
Özellikle acil odaları için kullanışlı asansörlü masa yüzeyi (Camargue VH).
Hem sabit masa (Camargue-Tomo) ve hemde asansörlü masa (Camargue VH-Tomo) konfigürasyonlarına özel tomografi opsiyonu.

Güvenlik ve Koruma :

Tüm sistem bileşenlerinde elektromanyetik fren (masa, tavan statifi, buki) güvenlik ve kullanım kolaylığını garanti eder.
Düşük emilimli masa yüzeyi ile yüksek frekans jeneratörün kombinasyonu hasta dozunu azaltır.
Iyonizasyon haznesi (opsiyonel)
Yüksek definasyon grid.

Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     DMS Hakkında     |     Yatırım     |     Insan Kaynakları     |     İletişim